DUK

KAS YRA ANTANUKAS.LT?

Antanukas.lt yra elektroninių knygų prenumerata ir moderni skaityklė, veikianti srautinio duomenų siuntimo būdu. Elektronines knygas Antanukas.lt galite skaityti tiek svetainės aplinkoje kompiuteryje, planšetėje, telefone.  

KAIP TAPTI PRENUMERATORIUMI?

Tapti Antanukas.lt prenumeratoriumi labai paprasta. Svetainės skiltyje Prenumerata spauskite mygtuką Užsakyti prenumeratą. Jums tereikia suvesti savo duomenis ir patvirtinti, kad sutinkate su prenumeratos sąlygomis ir taisyklėmis.  Paskyrą susikurti galite ir per savo Facebook paskyrą. Apie tai, kad tapote Antanukas.lt  prenumeratoriumi jus informuosime automatine elektronine žinute.  Nuo šio momento galite skaityti visas Antanukas.lt esančias elektronines knygas prisijungę prie savo paskyros iš trijų skirtingų įrenginių. Tačiau vienu metu skaityti galite tik viename iš jų. 

Galite rinktis trijų tipų prenumeratasmėnesio (atnaujinama automatiškai kas mėnesį), 6 ir 12 mėnesių

Pirmą kartą užsisakius mėnesio prenumeratą, 30 prenumeratos dienų jums suteikiamos nemokamai. Po 30 dienų prenumeratos mokestis automatiškai nuskaičiuojamas ir prenumerata atnaujinama kas mėnesį.  

6 arba 12 mėnesių prenumeratos mokestis yra vienkartinis, mokamas užsakius prenumeratą ir apima visą nustatytą laikotarpį.  

KOKIE YRA PRENUMERATOS PRIVALUMAI?

Prenumerata – geriausias būdas skaityti daug skaitantiems ir knygas mylintiems žmonėms. Būdamas prenumeratoriumi, už vieną fiksuotą mokestį per mėnesį galite neribotai skaityti elektronines  knygas Antanukas.lt, prisijungęs prie savo paskyros trijuose skirtinguose įrenginiuose. Užsisakę mėnesio prenumeratą, pirmąsias 30 dienų prenumeratos privalumus galite išbandyti nemokamai.  O užsisakę 6 arba 12 mėnesių prenumeratą, mokėsite mažiau. Skaityti galite savo kompiuteryje, planšetėje arba telefone Antanukas.lt aplinkoje.  

Antanukas.lt visada rasite ką skaityti. Elektroninių knygų asortimentą pastoviai atnaujiname, jame rasite įvairių žanrų Lietuvos leidyklų leidžiamas naujausias knygas, kurias palankiomis kainomis taip pat galite ir nusipirkti (jeigu el. knygas norite skaityti savo turimoje skaityklėje)  

KODĖL TAPDAMAS PRENUMERATORIUMI, TURIU ĮVESTI MOKĖJIMO KORTELĖS DUOMENIS?

Kortelės duomenys reikalingi abonentinio prenumeratos mokesčio nuskaitymui. Užsisakius mėnesio prenumeratą, mokestis (4,99 Eur) bus nuskaičiuojamas  kas mėnesį po 30 dienų bandomojo laikotarpio. Kada nuskaičiuojamas mokestis, galite sekti savo paskyroje. 

Užsisakius 6 arba 12 mėnesių prenumeratąmokestis (25 EUR arba 50 EUR) nuskaičiuojamas iš karto, už visą numatytą laikotarpį. 

KAIP SKAITYTI ELEKTRONINES KNYGAS BŪNANT PRENUMERATORIUMI?

Kataloge pasirinkite elektronines knygas, kurias norite skaityti. Jos  automatiškai atsidurs meniu skiltyje Mano knygos. Šioje skiltyje visada rasite knygas, kurias skaitote  einamuoju laiku, ketinate skaityti ateityje ir parsisiųstas knygas skaitymui be interneto (funkcija bus įdiegta artimiausiu metu). Knygas galite skaityti visur, kur yra interneto ryšys naudodamiesi kompiuteriu, telefonu ar planšete adresu www.antanukas.lt. Daugiau apie elektroninių knygų skaitymo būdus rasite čia Kaip skaityti elektronines knygas.

AR GALIU NUTRAUKTI PRENUMERATĄ?

Mėnesio prenumerata tęsiama automatiškai tol, kol jos nenutraukiate. Nutraukti prenumeratą galite patys bet kada savo paskyroje, skiltyje Mano prenumerata paspaudę mygtuką Atšaukti prenumeratą. Nutraukę prenumeratą, galėsite ja naudotis iki apmokėto periodo pabaigos, o jam pasibaigus prenumerata nutrūks automatiškai. 

6 ir 12 mėnesių prenumeratos galioja nustatytą laikotarpį ir ra automatiškaiatnaujinamosPasibaigus prenumeratosgaliojimo laikotarpiuiprenumeratą galite pratęsti skiltyje Mano paskyra. 

AR GALIU DALINTIS SAVO PRENUMERATA SU DRAUGU?

Elektroninių knygų prenumerata yra skirta tik jums! Tačiau autorių teisės į elektroninę knygą jokia apimtimi jums nėra suteikiamos. Be to, dalindamiesi savo prenumeratos prisijungimu su draugais ar pažįstamais, galite pakenkti savo duomenų saugumuijuk kurdami savo paskyrą įvedate ir savo mokėjimo kortelės duomenis bei elektroninio pašto adresą. Rūpinkitės savo  informacijos saugumu ir būtinai pakvieskite savo draugus tapti Antanukas.lt prenumeratoriais!   

KAIP NUSIPIRKTI NORIMĄ KNYGĄ?

Elektronines knygas Antanukas.lt gali pirkti tik prenumeratoriai. Jeigu jums patikusią elektroninę knygą norite atsisiųsti ir ją skaityti savo turimoje skaityklėje, tuomet knygą turite nusipirkti.  Knygų kainos nurodytos prie jų aprašymų. Pasirinkę norimą knygą, spauskite Pirkti. Suformuotas užsakymas atsidurs krepšelyje, kur dar kartą turėsite jį patvirtinti ir spausti Apmokėti.  Jūsų įsigyta elektroninė knyga epub fomatu atsidurs skiltyje Mano paskyra/ Nusipirktos knygos.  Apie nupirktą knygą jus taip pat informuosime ir automatine elektronine žinute. 

Įsigytą elektroninę knygą galite atsisiųsti ir išsisaugoti savo asmeninėje elektroninėje laikmenoje tik vieną kartą   per 14  kalendorinių dienų. Tai padaryti galite prisijungę prie savo paskyros arba tiesiai iš gautos elektroninės žinutės. 

Jei jūsų turimai skaityklei reikalingas kitas elektroninės knygos formatas, prieš perkeldami jį, turite konvertuoti. Konvertavimui rekomenduojame programą „Calibre”, kurią galite atsisiųsti iš čia – http://calibre-ebook.com. 

KODĖL TURIU MOKĖTI UŽ KNYGOS ATSISIUNTIMĄ?

Dėl kiekvienos Antanukas.lt esančios elektroninės knygos turime susitarti su jos teisių turėtojais (leidyklomis, autoriais, agentūromis).  Būdami prenumeratoriumi,  jūs knygų neįsigijate, o jas nuomojate paskaitymui Skaityti galite tol, kol tęsiasi jūsų prenumerata.  Norėdami atsisiųsti elektroninę knygą į savo skaityklę ar kitą įrenginį, jūs knygą įsigijate visam laikui. Todėl knygos atsisiuntimas yra tolygus knygos pirkimui. Knygos yra intelektinė nuosavybė, todėl tiek jų skaitymas, tiek atsisiuntimas kainuoja. Į kiekvieną Jūsų nusipirktą ir atsisiųstą elektroninę knygą yra įsegtas Socialinės apsaugos DRM kodas, kuriame nurodomas pirkėjo vardas, el. pašto adresas, pirkimo vieta ir data. Įsigytą elektroninę knygą epub formatu  galite atsisiųsti ir išsisaugoti savo asmeninėje elektroninėje laikmenoje tik vieną kartą per 14 kalendorinių dienų.  

Visas Antanukas.lt įsigytas elektronines knygas Jūs galite naudoti išimtinai tik savo asmeninėms reikmėms. Skolinti, spausdinti ar kitaip dalinti elektronines knygas yra neteisėta. Pasitikėkime ir gerbkime vieni kitus.

KAIP SURASTI NORIMĄ KNYGĄ?

Knygų galite ieškoti pagal autorių, knygos pavadinimą, leidyklą, kategorijąPaieškos laukelis yra titulinio puslapio viršuje. Ieškoma ir pagal dalinę frazę, nebūtina suvesti pilną pavadinimą ar autoriaus vardą. Knygų ieškoti galima ir pagal kategorijas, kurios padės jums surasti konkretaus žanro knygas.  

KĄ REIŠKIA SKYRIUS MANO KNYGOS?

Bendrame knygų kataloge esančias knygas, kurias norite skaityti, pažymėkite spausdami ant jų viršelių širdelės ikoną, arba nuorodą Į mano knygas. Visos jums patikusios ir pažymėtos knygos atsidurs skiltyje Mano paskyra/Mano knygos. Čia rasite knygas, kurias skaitote einamuoju laiku arba knygas, kurias ketinate skaityti. 

KOKIUOSE ĮRENGINIUOSE GALIU SKAITYTI ELEKTRONINES KNYGAS?

Būdamas prenumeratoriumi, elektronines knygas galite skaityti trijuose skirtinguose įrenginiuose, pvz. kompiuteryje, planšetėje ir mobiliajame telefone.  Tačiau vienu metu skaityti knygas galima prisijungus tik iš vieno fiksuoto įrenginio.  

Jūsų naudojami įrenginiai  bus automatiškai fiksuojami, ir sistema neleis jungtis daugiau nei iš trijų įrenginių. Įrenginius, iš kurių jungiatės prie Antanukas.lt, matysite savo paskyroje, kur juos  galėsite keisti.  

AR GALIU ĮSIGYTI DOVANŲ KUPONĄ?

Antanukas.lt siūlo 6 ir 12 mėn. elektroninių knygų prenumeratos dovanų kuponus. Tai tvari, šiuolaikiška ir ilgalaikė dovana!

Kuponų kainos: 6 mėn. dovanų kuponas – 25 Eur; 12 mėn. dovanų kuponas – 50 Eur.

KUR KREIPTIS, JEI NERADAU ATSAKYMO Į SAVO KLAUSIMĄ?

Jeigu turite klausimų dėl Antanukas.lt prenumeratos naudojimo, knygų skaitymo ar pan., visada rašykite mums info@antanukas.lt