DUK

KAS YRA ANTANUKAS.LT?

Antanukas.lt yra elektroninių ir audio knygų prenumerata ir moderni skaityklė, veikianti srautinio duomenų siuntimo būdu. Elektronines bei audio knygas Antanukas.lt galite skaityti ir klausyti tiek kompiuteryje, tiek planšetėje, tiek telefone.  

KAIP TAPTI PRENUMERATORIUMI?

Tapti Antanukas.lt prenumeratoriumi labai paprasta. Svetainės skiltyje Prenumerata spauskite mygtuką Užsakyti prenumeratą. Jums tereikia suvesti savo duomenis ir patvirtinti, kad sutinkate su prenumeratos sąlygomis ir taisyklėmis.  Paskyrą susikurti galite ir per savo Facebook paskyrą. Apie tai, kad tapote Antanukas.lt  prenumeratoriumi jus informuosime automatine elektronine žinute.  Nuo šio momento galite skaityti be klausyti visas Antanukas.lt esančias elektronines knygas prisijungę prie savo paskyros iš trijų skirtingų įrenginių. Tačiau vienu metu skaityti galite tik viename iš jų. 

Galite rinktis 3 tipų prenumeratas – el. knygų, audio knygų bei el. + audio knygų. Taip pat galite rinktis skirtingus laikotarpius1, 3, 6,12 ar 24 mėnesių. Mokestis už prenumeratas yra nuskaičiuojamas automatiškai praėjus pasirinktam periodui.

Pirmą kartą užsisakius prenumeratą, suteikiama apribota 7 dienų prenumerata nemokamai. Jos metu, galite skaityti 20% pasirinktos elektroninės knygos arba klausyti 59 minutes pasirinktos audio knygos. Skaitomų knygų kiekis neribotas. Norėdami tęsti knygos skaitymą toliau, galite nutraukti bandomąją narystę arba palaukti, kol baigsis 7 dienų laikotarpis ir narystė pati pasikeis į mokamą. Tuomet, elektroninių knygų skaitymas nebėra ribojamas, o audio knygas galėsite perklausyti pilnai po 1 per mėnesį.

Prenumeratos laikotarpiui pasibaigus, mokestis automatiškai nuskaičiuojamas už tokį patį prenumeratos laikotarpį, iki kol neatšaukiate prenumeratos.

KOKIE YRA PRENUMERATOS PRIVALUMAI?

Prenumerata – geriausias būdas skaityti daug skaitantiems ir knygas mylintiems žmonėms. Būdamas prenumeratoriumi, už vieną fiksuotą mokestį per mėnesį galite neribotai skaityti elektronines  knygas Antanukas.lt arba klausyti po vieną pilną audio knygą per mėnesį, prisijungęs prie savo paskyros trijuose skirtinguose įrenginiuose. Užsisakę bet kurią prenumeratą, pirmąsias 7 dienas prenumeratos privalumus galite išbandyti nemokamai.  O užsisakę 3, 6, 12 arba 24 mėnesių prenumeratą, dar ir mokėsite mažiau. Skaityti galite savo kompiuteryje, planšetėje arba telefone, o klausyti planšetėje arba telefone, parsisiuntę Antanukas.lt programėlę.  

Antanukas.lt visada rasite ką skaityti ir klausyti. Elektroninių ir audio knygų asortimentą pastoviai atnaujiname, jame rasite įvairių žanrų Lietuvos leidyklų leidžiamas naujausias knygas, kurias palankiomis kainomis taip pat galite ir nusipirkti (jeigu el. knygas norite skaityti savo turimoje skaityklėje). Įsigytas audio knygas galima klausyti tik Antanuko programėlėje.

KODĖL TAPDAMAS PRENUMERATORIUMI, TURIU ĮVESTI MOKĖJIMO KORTELĖS DUOMENIS?

Kortelės duomenys reikalingi abonentinio prenumeratos mokesčio nuskaitymui. Užsisakius mėnesio prenumeratą, mokestis bus periodiškas pagal pasirinktą laikotarpį. Kada nuskaičiuojamas mokestis, galite sekti savo paskyroje. 

Mokestis nuskaičiuojamas pasibaigus 7 dienų bandomajam laikotarpiui arba anksčiau laiko, jei nusprendžiate iš karto pereiti prie mokamos prenumeratos ir skaityti neribotai. Pasibaigus prenumeratos laikotarpiui mokestis vėl bus automatiškai nuskaičiuojamas, iki kol neatšauksite prenumeratos.

KAIP SKAITYTI ELEKTRONINES KNYGAS BŪNANT PRENUMERATORIUMI?

Kataloge pasirinkite elektronines arba audio knygas, kurias norite skaityti/klausyti. Jos  automatiškai atsidurs meniu skiltyje Mano knygos. Šioje skiltyje visada rasite knygas, kurias skaitote/klausote einamuoju laiku, ketinate skaityti/klausyti ateityje ir parsisiųstas knygas skaitymui be interneto. Knygas galite skaityti bei klausyti visur, kur yra interneto ryšys naudodamiesi kompiuteriu, telefonu ar planšete. Daugiau apie elektroninių knygų skaitymo būdus rasite čia Kaip skaityti elektronines knygas.

AR GALIU NUTRAUKTI PRENUMERATĄ?

Prenumerata tęsiama automatiškai tol, kol jos nenutraukiate. Nutraukti prenumeratą galite patys bet kada savo paskyroje, skiltyje Mano prenumerata paspaudę mygtuką Atšaukti prenumeratą. Nutraukę prenumeratą, galėsite ja naudotis iki apmokėto periodo pabaigos, o jam pasibaigus prenumerata nutrūks automatiškai.

AR GALIU DALINTIS SAVO PRENUMERATA SU DRAUGU?

Elektroninių ir audio knygų prenumerata yra skirta tik jums! Tačiau autorių teisės į elektroninę knygą jokia apimtimi jums nėra suteikiamos. Be to, dalindamiesi savo prenumeratos prisijungimu su draugais ar pažįstamais, galite pakenkti savo duomenų saugumuijuk kurdami savo paskyrą įvedate ir savo mokėjimo kortelės duomenis bei elektroninio pašto adresą. Rūpinkitės savo  informacijos saugumu ir būtinai pakvieskite savo draugus tapti Antanukas.lt prenumeratoriais!   

KAIP NUSIPIRKTI NORIMĄ KNYGĄ?

Elektronines ir audio knygas Antanukas.lt gali pirkti tik prenumeratoriai. Jeigu jums patikusią elektroninę knygą norite atsisiųsti ir ją skaityti savo turimoje skaityklėje, tuomet knygą turite nusipirkti.  Nupirktas audio knygas galima klausyti tik programėlėje. Knygų kainos nurodytos prie jų aprašymų. Pasirinkę norimą knygą, spauskite Pirkti. Suformuotas užsakymas atsidurs krepšelyje, kur dar kartą turėsite jį patvirtinti ir spausti Apmokėti.  Jūsų įsigyta elektroninė arba audio knyga atsidurs skiltyje Mano paskyra/ Nusipirktos knygos.  Apie nupirktą knygą jus taip pat informuosime ir automatine elektronine žinute. 

Įsigytą elektroninę knygą galite atsisiųsti ir išsisaugoti savo asmeninėje elektroninėje laikmenoje tik vieną kartą   per 14  kalendorinių dienų. Audio knygą visada galėsite klausyti Antanuko programėlėje neribotai. Tai padaryti galite prisijungę prie savo paskyros arba tiesiai iš gautos elektroninės žinutės. 

Jei jūsų turimai skaityklei reikalingas kitas elektroninės knygos formatas, prieš perkeldami jį, turite konvertuoti. Konvertavimui rekomenduojame programą „Calibre”, kurią galite atsisiųsti iš čia – http://calibre-ebook.com. 

KODĖL TURIU MOKĖTI UŽ KNYGOS ATSISIUNTIMĄ?

Dėl kiekvienos Antanukas.lt esančios elektroninės ir audio knygos turime susitarti su jos teisių turėtojais (leidyklomis, autoriais, agentūromis).  Būdami prenumeratoriumi,  jūs knygų neįsigijate, o jas nuomojate paskaitymui ar paklausymui Skaityti ir klausyti galite tol, kol tęsiasi jūsų prenumerata.  Norėdami atsisiųsti elektroninę knygą į savo skaityklę ar kitą įrenginį, jūs knygą įsigijate visam laikui. Todėl knygos atsisiuntimas yra tolygus knygos pirkimui. Knygos yra intelektinė nuosavybė, todėl tiek jų skaitymas, tiek atsisiuntimas kainuoja. Į kiekvieną Jūsų nusipirktą ir atsisiųstą elektroninę knygą yra įsegtas Socialinės apsaugos DRM kodas, kuriame nurodomas pirkėjo vardas, el. pašto adresas, pirkimo vieta ir data. Įsigytą elektroninę knygą epub formatu  galite atsisiųsti ir išsisaugoti savo asmeninėje elektroninėje laikmenoje tik vieną kartą per 14 kalendorinių dienų.  

Visas Antanukas.lt įsigytas elektronines knygas Jūs galite naudoti išimtinai tik savo asmeninėms reikmėms. Skolinti, spausdinti ar kitaip dalinti elektronines knygas yra neteisėta. Pasitikėkime ir gerbkime vieni kitus.

KAIP SURASTI NORIMĄ KNYGĄ?

Knygų galite ieškoti pagal autorių, knygos pavadinimą, leidyklą, kategorijąPaieškos laukelis yra titulinio puslapio viršuje. Ieškoma ir pagal dalinę frazę, nebūtina suvesti pilną pavadinimą ar autoriaus vardą. Knygų ieškoti galima ir pagal kategorijas, kurios padės jums surasti konkretaus žanro knygas.  

KĄ REIŠKIA SKYRIUS MANO KNYGOS?

Bendrame knygų kataloge esančias knygas, kurias norite skaityti, pažymėkite spausdami ant jų viršelių širdelės ikoną, arba nuorodą Į mano knygas. Visos jums patikusios ir pažymėtos knygos atsidurs skiltyje Mano paskyra/Mano knygos. Čia rasite knygas, kurias skaitote einamuoju laiku arba knygas, kurias ketinate skaityti. 

KOKIUOSE ĮRENGINIUOSE GALIU SKAITYTI ELEKTRONINES KNYGAS?

Būdamas prenumeratoriumi, elektronines knygas galite skaityti trijuose skirtinguose įrenginiuose, pvz. kompiuteryje, planšetėje ir mobiliajame telefone, o audio knygas klausyti dviejuose (telefone ir planšetėje).  Tačiau vienu metu skaityti knygas galima prisijungus tik iš vieno fiksuoto įrenginio.  

Jūsų naudojami įrenginiai  bus automatiškai fiksuojami, ir sistema neleis jungtis daugiau nei iš trijų įrenginių. Įrenginius, iš kurių jungiatės prie Antanukas.lt, matysite savo paskyroje, kur juos  galėsite keisti.  

AR GALIU ĮSIGYTI DOVANŲ KUPONĄ?

Antanukas.lt siūlo 3, 6, 12 ir 24 mėn. elektroninių ir audio knygų prenumeratos dovanų kuponus. Tai tvari, šiuolaikiška ir ilgalaikė dovana!

Kuponų kainas rasite čia.

Dovanų kuponų kainos gali keistis jeigu vyksta kokia nors akcija.

Pasinaudojus Dovanų kuponu ir pasibaigus užsakytos prenumeratos laikotarpiui, prenumerata automatiškai pratęsiama nuskaitant mokestį, jei iki nustatytos mokėjimo datos nebuvo atšaukta.

KUR KREIPTIS, JEI NERADAU ATSAKYMO Į SAVO KLAUSIMĄ?

Jeigu turite klausimų dėl Antanukas.lt prenumeratos naudojimo, knygų skaitymo, klausymo ar pan., visada rašykite mums info@antanukas.lt