Kaip skaityti el. knygas - ANTANUKAS

Kaip skaityti el. knygas

Antanukas.lt elektronines knygas skaityti galima bet kuriame įrenginyje – jūsų kompiuteryje, mobiliame telefone ar planšetėje. Knygų kataloge išsirinkite mėgstamą žanrą ar spauskite ant patikusios knygos viršelio esantį mygtuką Skaityti – ir knyga skaitymui paruošta.

Atsidariusioje skaityklėje rasite jūsų pasirinktą skaityti knygą ir aiškiai pažymėtas puslapių vertimo rodykles (programėlėje puslapiai verčiami paspaudžiant dešinį arba kairį ekrano šoną). Pačioje skaityklėje yra keli mygtukai: paspaudus apačioje kairėje esantį mygtuką atsidarys knygos turinys. Jeigu norite, kad naršymas po knygą būtų greitesnis – tiesiog pasirinkite bet kurį knygos skyrių ir iškart atsidursite jame.

Jei naudojatės internetine naršykle ir skaitote knygą kompiuteryje, šalia knygos turinio mygtuko rasite elektroninį skirtuką, panašų į mažą vėliavėlę. Juo galite pažymėti bet kurią svarbią ar patikusią knygos vietą. Informaciją apie skirtukais pažymėtas vietas matysite knygos turinio lange, apačioje. Norėdami grįžti į jums svarbią knygos vietą, spauskite ant skirtuko informacijos ir jūs iš karto atsidursite pažymėtoje teksto vietoje.

Norėdami grįžti į knygų katalogą ar savo paskyrą, spauskite kairės pusės viršuje esančią rodyklę – ji sugrąžins jus į Antanukas.lt puslapį, o knyga atsidurs jūsų paskyroje, skiltyje Mano knygos. Net ir atsitiktinai uždaryta knyga nedingsta iš jūsų paskyros atminties. Išeinant iš knygos skaitymo režimo, jums nereikia pažymėti paskutinį kartą skaitytos vietos skirtuku – skaityklė atsimins jūsų paskutinį užverstą puslapį ir sugrįš į jį automatiškai, jei toliau nuspręsite tęsti skaitymą – nesvarbu ar tame pačiame įrenginyje, ar kitame.

Dešiniame skaityklės puslapio kampe išdėstyti jūsų skaitymo patogumui skirti nustatymai. Viršuje – mygtukas, atidarantis skaitomą tekstą didesniame ekrane, apačioje – pagrindiniai teksto vaizdą koreguojantys nustatymai – puslapių spalvą, tarpus tarp eilučių, raidžių dydį ar šriftą galite koreguoti pagal savo skaitymo įpročius. Beje, nustatymai, kuriuos pasirinksite bus išsaugoti ir kituose mobiliuose įrenginiuose, kuriuos naudosite knygų skaitymui.

Visas jūsų skaitomas knygas rasite jūsų paskyros lentynoje Mano knygos. Čia atsidurs širdele jūsų Pažymėtos knygos, kurios jus sudomino ir kurias ketinate skaityti artimiausiu metu. Pradėtas skaityti knygas bet kada rasite sąraše Skaitomos knygos, kur galėsite tęsti jų skaitymą. Iš šio sąrašo knygas galite perkelti į Atsisiųstos lentyną, kurioje knygos bus parengtos skaitymui ten, kur nėra interneto ryšio.

Visas Jūsų nusipirktas knygas galėsite matyti skiltyje Įsigytos. Šioje skiltyje esančios knygos liks jums visam laikui, net jei ir nutrauksite prenumeratą.

Antanukas.lt – tai legali autorių, leidėjų, vertėjų ir kitų knygos kūrėjų teises gerbianti platforma. Todėl mes tikime, kad Antanukas.lt skaitomos ar įgytos knygos bus naudojamos tik asmeniniais tikslais. Gerbkime vieni kitus!

GERO SKAITYMO!