Verslui - ANTANUKAS

Verslui

Elektroninės knygos – tvari ir ilgalaikė verslo dovana 

Ar svarstote, ką padovanoti savo darbuotojų kolektyvui gimtadienių ar kitų įsimintinų švenčių proga? Galbūt ieškote dovanų verslo partneriams ar organizuojate renginius ir norite nustebinti jos dalyvius ne tik smagia, bet ir praktiška dovana? Rinkitės Antanukas.lt prenumeratos planus ir dovanokite skaitymo džiaugsmą.

„ANTANUKAS“ – tai elektroninių knygų prenumerata ir skaityklė, o nuo šiol dar ir programėlė išmaniuosiuose įrenginiuose. Skaitymas dar niekada nebuvo toks paprastas ir lankstus. Antanukas.lt skaityklėje rasite platų įvairių knygų žanrų pasirinkimą – nuo psichologijos ir saviugdos iki fantastikos. Knygų asortimentą nuolat pildome. Taip pat nepamiršome ir jūsų mažųjų – mūsų puslapyje jie ras daugybę smagių knygelių.

Siūlome įsigyti 6 ir 12 mėnesių elektroninių knygų prenumeratos dovanų kuponus. Jūsų verslo partneris ar bendradarbis pusmetį ar net metus galės mėgautis neribotu elektroninių knygų kiekiu Antanukas.lt skaityklėje. Elektroninių knygų prenumerata – tai ne tik praktiška, bet ir tvari verslo dovana, kuri maloniai nustebins jūsų verslo partnerius.

Antanukas.lt dovanų prenumerata yra itin paprasta naudotis, nes dovanos gavėjui nereikia pridėti savo banko kortelės, užtenka tik įvesti suteiktą nuolaidos kodą bei užsiregistruoti Antanukas.lt skaityklėje. Tuomet galite neribotai mėgautis visomis knygomis, kurias rasite mūsų skaityklėje. „ANTANUKAS“ suteikia galimybę dovanoti įspūdžius, o ne daiktus!

Esame lankstūs jūsų verslo poreikiams, todėl įsigyjant daugiau nuolaidos kuponų, pritaikysime nuolaidą. Rašykite mums info@antanukas.lt.